Loading...

Zlata čipka

ZLATA ČIPKA

TEKMOVANJA ZA ZLATO ČIPKO 

(zlate čipke prispeva TD Železniki)  (tekmovanja potekajo julija v okviru čipkarskih dni v Železnikih)


LETO 2019

Dobitniki zlate čipke 2019:

Tarok ( )

Tenis ( Miran Šturm )

Odbojka na mivki ( ekipa: Gregor in Gašper Mali)

Kolesarjenje ( (m), (ž))

Rally Železniki - Power stage 10 (Škoda fabia R5 posadka Boštjan Avbelj ,Damjan Andrejka)

Kegljanje (((Ž), (M)) )

Šah ()

Streljanje ( (m puška),  (ž puška),  (pištola))

3D Lokostrelstvo (Roman Pleško VLR Vilijem moški(M), Renata Nolimal VLR Vilijem ženske (Ž) )

Tek na Ratitovec ( Timotej Bečan; KGT Papež(M)(dolga), Mojca Koligar, KGT Papež (Ž),)

Pikado  (Bernik Boštjan) 

Nogomet ( Oženjeni : Ledik ( 4:2) )

 

 VABILA


JZR - Odbojka na mivki 25.6.2019 vabilorazpis

JZR - Tenis 29.6.2019 vabilorazpis

JZR - Pikado 24.6.2019 vabilorazpis

 

LETO 2018

Dobitniki zlate čipke 2018:

Tarok ( )

Tenis ( Tine Šturm )

Odbojka na mivki ( ekipa: Gregor in Branka Mali)

Kolesarjenje ( Draksler Andrej(m), Maretič Lara(ž))

Rally Železniki - Power stage 10 (Peugeot 208 posadka Rok Turk, Blanka Kacin)

Kegljanje ((Mateja Košmelj(Ž), Rok Šmid(M)) )

Šah (Ristov Tase)

Streljanje (Taj Šolar (m puška), Vesna Markelj (ž puška), Klemen Tomaševič (pištola))

3D Lokostrelstvo ((M)Branko Grahovar VLR Viljem, (Ž)Tanja Ljubej LD Ishi )

Tek na Ratitovec ( Cvet Miran(M)(dolga), Torresani Franco(M)(krtaka) Koligar Mojca (Ž),)

Nogomet ( Oženjeni : Ledik ( 4:2) )

 

JZR - Odbojka na mivki 21.7.2018  vabilorazpis

JZR - Tenis 30.6.2018  vabilorazpis



LETO 2017

Dobitniki zlate čipke 2017:

Tarok ( Bizjak Franc )

Tenis ( Safet Hadžić )

Odbojka na mivki ( ekipa: Jaka Kavčič in Jani Čufar )

Kolesarjenje ( Tavčar Luka(m), Kavčič Barbara(ž))

Rally Železniki -Power stage 10 (posadka Hyunday i20 Claudio De Cecco, Jean Campies)

Kegljanje (Mojca Benedičič(Ž), Borut Črv(M))

Streljanje (Jani Šuštar (m), Vesna Markelj (ž), SD Lotrič Železniki (ekipno)) 

Lokostrelstvo ((M) Matej Grad LK Mins Postojna, (Ž) Renata Nolimal VLR Viljem) 

Šah (Milorad Vulatovič)

Frtavkanje (/)

Nogomet ( Oženjeni : Ledik (5:4) )

 

LETO 2016

Dobitniki zlate čipke 2016:

Tarok (Brane Benedičič)

Tenis (Nejc Ziherl)

Odbojka na mivki ( ekipa; Aleš Cankar in Boris Cerc)

Kolesarjenje ( Tavčar Luka(m), Perše Tina(ž))

Rally Železniki - Power stage (posadka MAJERČAK Vlastimil, VEJAČKOVA Michaela) 

Kegljanje ( )

Šah (Matevž Lotrič)

Frtavkanje (Jure Trojar)

Nogomet ( Oženjeni : Ledik ( 6:1 ) )

V organizaciji JZR sta organiziarana spodnja dva dogodka

(prijave na; info@jzr.si)

Tenis ( 16.7.2016) (terasa bazena Železniki)

VABILO RAZPIS 

Odbojka na mivki (9.7.2016 ) (Športni park Dašnica za dvorano)

VABILO RAZPIS

ODBOJKA PRESTAVLJENO NA PETEK, 15.7. OB 16.00.


LETO 2015

Dobitniki zlate čipke 2015:

Tarok (Matjaž Dolenc)

Tenis (Nejc Ziherl)

Odbojka na mivki ( ekipa; Jože Benedičič in Urban dejak)

Plavanje (Matija Benedičič (m), Manca Urh (ž))

Kolesarjenje (Jaka Primožič (m), Špela Škrajnar (ž))

Kegljanje (Rok Čufer (m), Jožica Demšar (ž))

Šah (Milorad Vulatovič)

Frtavkanje (Ambrož Kuhar) 

Streljanje (Cveto Ljubič (m), Vesna Markelj (ž), SD Lotrič Železniki (ekipno))

Nogomet ( Oženjeni : Ledik (2 : 5) )

JZR - Odbojka na mivki 11.7.2015 vabilorazpis

JZR - Tenis 18.7.2015 vabilorazpis

JZR - Plavanje 18.7.2015 vabilorazpis


LETO 2014 

Dobitniki zlate čipke 2014:

Tarok (Drago Prezelj)

Tenis (Nejc Ziherl)

Odbojka ( ekipa; Grega Podvršček in Nataša Fink)

Balinanje (Janko Anžič, Štef Sakelšek)

Kolesarjenje (Porenta Primož, Remic Klemen(m) (isti čas) , Tina Perše (ž))

Kegljanje (Zdeno Soklič (m), Mateja Košmelj (ž))

Nogomet ( Oženjeni : Ledik (6 : 2) ) 

Odbojka na mivki 12.7.2014 razpis in prijave

Tenis 19.7.2014 razpis in prijave

Balinanje 19.7.2014 razpis in prijave


LETO 2013

Dobitniki zlate čipke 2013:

Tarok (Toni Habjan)

Tenis (Janez Svoljšak)

Odbojka ( ženske - ekipa Dražgoše, moški - ekipa Cankar,)

Balinanje (Simon Možina, Danijel Kalan)

Kolesarjenje (Iztok Dogša(m), Špela Škrajnar(ž))

Kegljanje (Blaž Rihtaršič, Jožica Demšar)

Streljanje (Dobravec Petra(ž), Košir Branko(m))

Nogomet ( Oženjeni : Ledik ( 2:3 ) )

Odbojka na mivki 13.7.2013 razpis in prijave plakat

Tenis 20.7.2013 razpis in prijave plakat

Balinanje 20.7.20123 razpis in prijave  plakat


LETO 2012

Dobitniki zlate čipke 2012:

Tarok

Tenis (Janez Svoljšak)

Odbojka (Kragelj - Levpušček)

Balinanje (Možina Simon, Mravlja Simon)

Kolesarjenje (Iztok Dogša(m), Špela Škrajnar(ž))

Kegljanje (Davor Demšar (m), Mateja Košmelj(ž))

Streljanje (Klemen Tomaševič (m), Vesna Martkelj (ž))

Nogomet ( Oženjeni : Ledik ( 3:4 ) )

Odbojka na mivki 14.7.2012 razpis in prijave plakat

Tenis 21.7.2012 razpis in prijave  plakat

Balinanje 21.7.2012 razpis in prijave  plakat


LETO 2011

Dobitniki zlate čipke 2011:

Tarok

Tenis 

Odbojka

Balinanje

Kolesarjenje

Kegljanje (Borut Črv, Anica Kemperle)

Streljanje (Klemen Tomaševič (m), Vesna Martkelj (ž))

Nogomet ( Oženjeni : Ledik ( : ) )

 

 LETO 2010

Dobitniki zlate čipke 2010:

Tarok

Tenis

Odbojka

Balinanje

Kolesarjenje

Kegljanje (Zdeno Soklič (m), Andreja Šmid(ž))

Streljanje (Lisec Jasmina (ž), Hadžidaov Aleksander (m))

Nogomet ( Oženjeni : Ledik ( : ) )


LETO 2009

Dobitniki zlate čipke 2009:

Tarok

Tenis

Odbojka

Balinanje

Kolesarjenje

Kegljanje (Zdeno Soklič, Mateja Košmelj)

Streljanje (Branko Košir (m), Vesna Martkelj (ž))

Nogomet ( Oženjeni : Ledik ( : ) )


LETO 2008

Dobitniki zlate čipke 2008:

Tarok

Tenis

Odbojka

Balinanje

Kolesarjenje (Andrej Marovt Helešič, Rada Žakelj) 

Kegljanje

Streljanje (Jure Frelih (m), Ivanka Prezelj(ž))

Nogomet ( Oženjeni : Ledik ( : ) )


LETO 2007

Dobitniki zlate čipke 2007:

Tarok

Tenis

Odbojka

Balinanje

Kolesarjenje ()

Kegljanje

Streljanje (Jure Frelih (m), Mandič-Orehek Nevenka(ž))

Nogomet ( Oženjeni : Ledik ( : ) )